Патување Колекција Жени Арина Тру Удобност Пена Лизга На Слајд Рамни Сандали
Неодамнешно

Патување Колекција Жени Арина Тру Удобност Пена Лизга На Слајд Рамни Сандали

DEN 222.24

Достапно на барање

Сандалата Со Рамен ѓон Арина Од Колекцијата Патување ќе ве натера да ја напуштите вашата куќа со поттик на самодоверба додека ги оставате нозете удобни со нивната влошка од пена за удобност од 4 мм. Нивната луксузна веганска кожа, стилот на лизгање, дизајнот на ременот за испреплетување и отворениот квадратен прст ќе ви го дадат целиот стил што ви е потребен за да ве однесе во секоја пригода. Нивното затворање со лизгање ги прави лесни чевли за фаќање и одење за да брзаат низ вратата. Тип На Рамна Пета : Ѓон . Висина на платформата : Рамен инч. Ширина На Чевли : Средна. Тип на затворање : Лизгање. Тип На Ремен : Еден Бенд. Стил На Прсти : Отворен. Поставата : Вештачка Кожа. Горен Материјал : Веганска Кожа. Надворешен материјал : вештачки. Подножје : 4 ММ Тру Удобност пена. Сите мерења се приближни и се направени со помош на големина 6. Забележете дека мерењата може малку да се разликуваат според големината. Обични Чевли. Сандали.

Повеќе детали

Избор на купувачи