Шорцеви За Жени Еластична Удобна Боја Секојдневна Врвка За Влечење Женски Панталони Џебни Цврсти Шорцеви Половината Панталони
Неодамнешно

Шорцеви За Жени Еластична Удобна Боја Секојдневна Врвка За Влечење Женски Панталони Џебни Цврсти Шорцеви Половината Панталони

DEN 0.67

Достапно на барање

Што добивате : 1 Х панталони. Материјал : Памук и . целокупниот стил прикажан на фотографијата е точен, но може да има разлики во тоа како се појавува стилот за време на абењето. Ова зависи од други физички променливи, на пр.лична големина на телото, обликот на телото, пропорцијата на екстремитетите, висината итн. Силуета : Одговара. Забелешка : Поради можните физички разлики помеѓу различните монитори, фотографијата на производот е илустративна и можеби не ја одразува точно вистинската боја на примениот предмет. Пол : Жени. Тип На Шема : Печатење. Сезона : Лето. И Добро. Стил : Секојдневно/Секојдневно. Ова е одличен подарок за вашите љубовници или за себе. Изработен е Од Добри материјали, издржлив за секојдневно носење!Големина шема : . Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Половината : 75см/29.53" Должина : 33см/12.99"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Половината : 80см/31.50" Должина : 34см/13.39"Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Половината : 85см/33.46" Должина : 35см/13.78"Големина : xl САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 еу : 40 половината : 90cm/35.43" должина : 36cm/14.17"ГОЛЕМИНА : XXL САД : 12 велика британија : 16 Еу : 42 половината : 95cm/37.40" должина : 37cm/14.57" ШОРЦЕВИ ЗА ЖЕНИ ОБИЧНИ спортски ПАНТАЛОНИ женски атлетски шорцеви. МОДЕН СТИЛСКИ : Женски Летни Основни Лабави Удобни Шорцеви Лесни Меки Секојдневни Еластични Врвки За Влечење Кратки Панталони за Забава на Плажа. Шорцевите се направени од еластична и дише ткаенина која е удобна за носење, овозможувајќи поголем опсег на движење и флексибилност. ПОВОД : Секојдневен Живот / Секојдневна Облека / Салон / Домашна Облека / Шорцеви За Пижами / Трчање / Џогер / Јога / Плажа / Спортови На Отворено / Училиште / Шопинг / Викенд / Забава / Одмор / Одмор. шорцевите мек течен и пријателски за кожата материјал обезбедува вистинска удобност и одлична силуета. Комбинирајте ги шорцевите со основна маица, блуза, туника и станови и сандали - на овој начин ќе станете модна жена.

Повеќе детали

Избор на купувачи