Женски качулка за пуловер - достапна во обрасци и реални модели
Неодамнешно

Женски качулка за пуловер - достапна во обрасци и реални модели

DEN 399.84

Достапно на барање

Свитката со качулка со качулка е идеална за ловци, обични жени на отворено или некој што сака функционална удобност во студените денови. Автентичните аспиратори со камо-обложени комбинираат стил со технологија, правејќи ја оваа маичка што мора да ја има на следната прошетка! Housенски пуловер Худи - Достапно во Моси дабови и модели на Real Tree : качулка од пуловер. Автентичен аспиратор со камо. Двојни манжетни за игла. Пред-шунка. Материјал : 50 проценти памук, 50 проценти полиестер. Машинско миење ладно со слични бои; само не-хлорно белило; Свој сув медиум; Не железо; Не исушете чисто. Достапно во разни бои и големини.

Повеќе детали

Избор на купувачи