Подплуг Женски Летни Врвови, Дами Со Кратки Ракави Плисирани Лабави Врвови Плус Големина Обични Врвови Со Плисирани Кратки Ракави Секојдневни Летни Врвови Маици С
Неодамнешно

Подплуг Женски Летни Врвови, Дами Со Кратки Ракави Плисирани Лабави Врвови Плус Големина Обични Врвови Со Плисирани Кратки Ракави

DEN 239.84

Достапно на барање

Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Треба Да Го Повикате И Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики.Пол : Женскисезона : Цела Сезона, Летен Материјал : 95% Полиестер,5% Спандекс Боја : Темна Виолетова Боја : Ракав : Краток Ракав Тип На Јака : О Стил На Дезен : Печатена Дебелина : Стандарден Стил : Мода, Секојдневна Пригода : Секојдневно Носење; Излегување; Плажа; Работа; Одмор; Запознавање; Шопинг; Канцеларијашто добивате : 1 х Женски Топ-Табела : Големина : с биста : 94см/37.01" Ракав : 16см/6.30" Рамо : 38см/14.96" Рамо : 38см/14.96" Должина : 82см/32.28" Големина : М Биста : 98см/38.58" Ракав : 17см/6.69" Рамо : 39см/15.35" Рамо : 39см/15.35" Должина : 83см/32.68" Големина : Л Биста : 104см/40.94" Ракав : 18см/7.09" Рамо : 40см/15.75" Рамо : 40см/15.75" Должина : 84см/33.07" големина : Xl Биста : 110см/43.31" ракав : 19см/7.48" Рамо : 41cm/16.14" Рамо : 41cm/16.14" Должина : 85cm/33.46" Големина : 2xl Биста : 116cm/45.67" Ракав : 20cm/7.87" Рамо : 42cm/16.54" Рамо : 42cm/16.54" Должина : 86cm/33.86" Големина : 3xl Биста : 122см/48.03" Ракав : 21см/8.27" Рамо : 43см/16.93" Рамо : 43см/16.93" Должина : 87см/34.25" Големина : 4хл Биста : 128см/50.39" Ракав : 22см/8.66" Рамо : 44см/17.32" Рамо : 44см/17.32" Должина : 88см/34.65" Големина : 5хл Биста : 134см/52.76" Ракав : 23см/9.06" Рамо : 45см/17.72" Рамо : 45см/17.72" Должина : 89см/35.04"Внимание : 1.Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери.Внимание Ако Размислување, Благодарам.2.Може Да Има Рачна Грешка од 1-3 см.Извинете За Непријатностите.3.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување. Изработен од 95% Полиестер, 5% Спандекс, висококвалитетен материјал. Мека ткаенина, еластична, лесна, дише и не проѕирна. Прилики : Совршен За Секојдневно / Работа/ Датум/ Патување / Дома/ Одмор/ Шопинг/ Улица/ Забава/ Излегување. Задолжителен Предмет За Пролетна И Летна Гардероба. Натпревар : тоа е едноставен, но никогаш застарен стил кошули за било која возраст. Можете да го облечете со здолниште, панталони или јакни или да го носите секојдневно со фармерки, шорцеви. Напикано или навлечено однапред ќе ви даде врвен изглед. Најдобар Подарок : најдобар подарок за вас, вашиот љубовник, вашиот пријател или вашето семејство, погоден за родендени, годишнини, празници итн. Внимание-Машинско Перење или Ладно Миење Раце. Ве молиме внимателно прочитајте Ја Препораката За Големина пред да нарачате. Ви благодариме многу за изборот на нашиот производ, нема да жалам!.

Повеќе детали

Избор на купувачи