Женски Долман ракав преголем долг грмушка
Неодамнешно

Женски Долман ракав преголем долг грмушка

DEN 335.84

Достапно на барање

Додадете малку пизаза на која било облека со оваа течечка гушкање од 24/7 облека за удобност за сосема нов изглед. Како совршено парче за положување, ова лесен прегратка може да се облече нагоре или надолу со брза размена на дното и додатоците. Преголемите ракави на Долман и отворен фронт го комплетираат овој џемпер со женствена талент. Додадете на вашата омилена блуза за рафал со освежувачки нов стил. CF317. Смеж/туника. Цврста боја. ракави на Долман. секоја пригода. Додадете малку пизаза на која било облека со оваа течечка гушкање од 24/7 облека за удобност за сосема нов изглед. Како совршено парче за положување, ова лесен прегратка може да се облече нагоре или надолу со брза размена на дното и додатоците. Преголемите ракави на Долман и отворен фронт го комплетираат овој џемпер со женствена талент. Додадете на вашата омилена блуза за рафал со освежувачки нов стил.

Повеќе детали

Избор на купувачи