Ноила Дами Блузи Екипажот Вратот Маица Долги Ракави Маица Жени Лабава Туника Блуза Вафли Маица Бела Л
Неодамнешно

Ноила Дами Блузи Екипажот Вратот Маица Долги Ракави Маица Жени Лабава Туника Блуза Вафли Маица Бела Л

DEN 1.67

Достапно на барање

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Жени Паѓаат Туника Блуза, Жени Еднобојни Блузи, Жени Обична Маица, Тип На Тептер Со Долги Ракави : Цврста Боја : Црна, Темносина, Црвена Вино, Розова (По Избор)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 65% Вискоза 30% Полиестер 5% Спандексно Деколте : Ѓердан На Екипажот : Должина на колкот Должина На Ракавот : Долги Ракави Сезона : Пролет, Aut, Fall, Зимски Прилики : Погоден За Секојдневно Носење, Секојдневно, Забава, Улица, Канцеларија, Улица, Одмор, Одмор, Патување, Запознавање, Работни Карактеристики : 1. Ткаенина : 65%Вискоза 30%Полиестер 5%Спандекс, Лесен, Мек и Удобен за Носење. Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење.2. Дизајн : Различна Боја За Избор. Тоа Е Задолжителна Блуза за Вашата Гардероба Во Пролет иumn!3. Карактеристика : Женска Лабава Маичка Во Еднобојна Боја, Женски Врвови За Вафли На Екипажот Со Долги Ракави, Жени Блуза Со Туника За Паѓање.4. Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневниот Живот, Забавата, Филмовите, Улицата, Домот, Одморот, Патувањето, Состанувањето, Работата.5. Совршено За Усогласување со Слаби Фармерки, Тексас Шорцеви, Хеланки Како Што Сакате.Содржина на пакетот : 1 х Женска Маица (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Женски Маици, Блузи, Есенска Есенска Туника Блуза Кошула, Основни Врвови, Вафли Со Долги Ракави Маица. Материјал-65%Вискоза 30%Полиестер 5%Спандекс. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн - Женски Лабави Врвови За Паѓање, Блуза Со Маица На Вратот на Екипажот, Секојдневни Широки Кошули Со Цврста Боја со Долги Ракави, Трендовски и Шик. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Ги Прави Овие Врвови Совршени За Работа, Секојдневна, Празнична Забава, Пикник, Секојдневно Носење. Натпревар-Маица Со Вафли Со Долги Ракави Пар Со Слаби Фармерки и Чизми до Глужд За Лесен Ансамбл, или Со Хеланки и Патики Кога Сакате Удобна и Пријатна Облека.

Повеќе детали

Избор на купувачи