Рамо Женски Обични Блуза Кошула Вратот Печатени Врвови Ракави V Чипка Надвор Т Женски Вежба Носат За Жени Долги Ракави Монистра Желка Краток Ракав Кошули Жени Маиц?
Неодамнешно

Рамо Женски Обични Блуза Кошула Вратот Печатени Врвови Ракави V Чипка Надвор Т Женски Вежба Носат За Жени Долги Ракави Монистра

DEN 0.67

Достапно на барање

Должина на ракавот : Кратко споредете ги големините на деталите со вашите пред вас !!![Прилики]Погоден за секојдневно носење, работа, датум, вежбање, забава, на отворено итн. Погоден за пролет, aut и лето.[Материјал]мек пол : Женски Тип На Шема : Печатена Јака : V Сезона На Вратот : сите [натпревар]врвовите на Маиците може да се совпаднат со хеланки, тесни фармерки, шорцеви, јога панталони, јакни, кардигани, синџири за џемпери итн.и удобно. Комбинацијата на полиестер го прави овој врв многу мек, ве Молиме дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи) Материјал : Полиестерска Дебелина : Стандардни [Стил]Лабавите кратки ракави се секојдневен стил, погоден за носење. Големината на овој врв е точна, плус дизајн на чипка, лесно е да се премине од деловни во секојдневни прилики, кога треба да бидете брзи и точни.Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот ве молиме проверете ја табелата со големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете порака до нас [Карактеристики]В Вратот И кратките ракави се секојдневни стилови, погодни за носење.тенки и удобни. Пријателски за кожата, супер мек, лесен, дише и удобен за носење.Големина шема : . Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 100см/39.37" Ракав : 11см/4.33" Должина : 69см/27.17"Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 БИСТА : 105см/41.34" Ракав : 12см/4.72" Должина : 70см/27.56"Големина : XL САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 БИСТА : 110СМ/43.31" ракав : 13см/5.12" должина : 71см/27.95"големина : ххл сад : 12 Велика БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 БИСТА : 115см/45.28" ракав : 14см/5.51" должина : 72см/28.35"големина : хххл Сад : 14 Велика БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 120СМ/47.24" ракав : 15см/5.91" Должина : 73см/28.74" [натпревар]врвовите на маиците може да Се совпаднат со хеланки, ТЕСНИ ФАРМЕРКИ, шорцеви, Јога панталони, јакни, кардигани, синџири За Џемпери итн. Маици Жени Во Собата. Јака : V Вратот Долги Ракави Женски Кошула. Тенки И Удобни. Пријателски за кожата, Супер Мек, Лесен, Дише и Удобен за Носење. Кошула За Жени Секојдневен Лето. Боите Може Да Бидат Малку Различни Во Зависност Од Поставките На Компјутерот И Мониторот Женски Маици Со Кратки Ракави. Технички Кошули Жени.

Повеќе детали

Избор на купувачи