Росфенси Женски Шарени V Вратот Блузи Копче Надолу Ролна Ракав Кошули Блузи Повик, S-2XL
Неодамнешно

Росфенси Женски Шарени V Вратот Блузи Копче Надолу Ролна Ракав Кошули Блузи Повик, S-2XL

DEN 2.67

Достапно на барање

Бренд : Росфенси. Материјал : 95%Полиестер + 5%Спандекс, мека, удобна и топла ткаенина, давајќи одлично чувство за допир и истегнување. Карактеристики : v стил на вратот, јака, преден џеб, шарена шема, лабав стил на вклопување, одличен за сите форми на телото. Лесно се спарува со фармерки, тесни панталони, секојдневни панталони, хеланки и шорцеви, за секојдневно носење, забава, работа, канцеларија, бизнис, одмор, плажа итн. Класичниот дизајн со висок низок заоблен раб може совршено да ги покрие колковите, овие врвови се популарни кај модерните жени од сите возрасти за секојдневен моден изглед. Функција : v стил на вратот, јака, предниот џеб, шарени шема, лабава вклопуваат стил. Натпревар : Спарете со различни фармерки, здолништа, шорцеви и џегинг за изглед. Материјал : 95%Полиестер+5%Спандекс, супер мек, дише и пријателски за кожата. Прилики : Костум за секојдневно носење, работа, училиште, канцеларија, викенд, патување, одмор, одмор, забава, шопинг, секојдневна облека.

Повеќе детали

Избор на купувачи