Пионерската жена без ракави со извезена фронт
Неодамнешно

Пионерската жена без ракави со извезена фронт

DEN 2.67

Достапно на барање

Изведете среќа во овој шарен врв без ракави од пионерската жена. Овој резервоар за плетенка не само што има забавно вез на предната страна, туку има и деликатен јарем на чипка за стил на стил. Супер мек со опуштено вклопување, овој врв ќе ве одржува пријатно. Изберете од асортиман на бои за стил што е така. Исклучиво на. Материјал : 94% полиестер/6% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Деколте : вратот на екипажот. Затворање : стил на пуловер. Ракави : без ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : извезена фронт; разгорена силуета. Пионерската жена без ракави со извезена фронт за жени. Новата линија за облека на Pioneer Woman ги зема саканите флорали на Ree Drummond и удобен стил во забавни, стилски парчиња што ве прават да се чувствувате сигурни во кој било амбиент.

Повеќе детали

Избор на купувачи