Дакијан Жените Кардигани Клиренс Кардигани За Жени Прикриваат Лесни Обични Цврсти Блузи Отворен Преден Кардиган Со Џебови Кардигани За Жени Плус Големини Бели 4
Неодамнешно

Дакијан Жените Кардигани Клиренс Кардигани За Жени Прикриваат Лесни Обични Цврсти Блузи Отворен Преден Кардиган Со Џебови Кардигани

DEN 3.00

Достапно на барање

Кардиганите За Жени Прикриваат Лесни Секојдневни Цврсти Блузи Отворен Преден Кардиган со Џебовикарактеристики : Високо Квалитетен : Мек е и удобен, Ви Овозможува Пријатно Искуство со Носење.Супер удобна и тежина прави да се чувствувате добро цел ден, ткаенината погодна за кожата има дарежливо дишење, што ве одржува ладни и удобни. Карактеристики : палто Од Кардигани, врвови со долги ракави, лабаво вклопување На Модно печатење, лигав врв, мода удобно. Повод : Секојдневен лабав стил совршен за секоја секојдневна активност, фестивал, излегување, секојдневна облека, ноќ, бизнис, одмор, одмор, патување, суштински кардигани за секоја модна жена или девојка. Натпревар : овие женски кардигани со долги ракави се совршени за слоевитост на врвот на кошулата, тоа е стилски пар на парчиња изјава со хеланки, слаби фармерки, макси здолништа/миди здолништа или шорцеви. Нега на облека : Машинско перење Со мрежеста кеса за да избегнете натрупување или ладно миење раце/закачување или сушење на линија/без белило/без хемиско чистење. Моден дизајн, високо одделение!Материјал : 80% Памук,20% Ленсезона : четири Сезони должина На Ракавот : Долго Миење Ракави : Миење Раце, не белило, исушете Ја Линијата во сенка, не пеглајте етикета : Тип На Шема : Стил На Печатење : мода убава облека за трудници, Погодна За бремени жени моден дизајн ве прави попривлечниодлични за секојдневна, дневна или фотосесија, исто така одлична идеја за вас прикажи подароци направени од материјали со висок степен,Чувство На Мека Рака, Без Никаква Штета На Вашата Кожа,Ве Молиме Дозволете Мала Разлика Од 1-3 см Поради Рачно Мерење и мала варијација на бојата за различни поставки на Екранот, ви благодариме за разбирањето!1 инч = 2,54 см ви благодариме и убав ден!Пакетот вклучува : 1 ПАРЧИЊА Големина На Палто : Големина На С. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 110см/43.31" Должина На Ракавот : 60см/23.62" Рамо : 50см/19.69" Должина : 80см/31.50" Лесен Летен Кардиган, Долги Кардигани за жени лесни, Лесни Кардигани За Жени, Жени плус големина врвови дозвола под 1 10.00, кардиган за жени дозвола ПОД 1 10. Кардиган за жени облечени, долги џемпери кардиган жени, Отворен преден кардиган, Женски лесни јакни, Фолклорен кардиган, Џемпери за жени трендовски, Плетени кардигани за жени лето. Материјал : 80% Памук, 20% Лен. Изработен е од висококвалитетни материјали,чувство На Мека рака, без никаква штета на вашата кожа. Супер убава облека за трудници, Погодна за бремени жени. Модниот дизајн ве прави попривлечни. Одлично за секојдневна, дневна или фотосесија, исто така одлична идеја за вас покажете подароци. Ако имате какви било прашања во врска со нарачката. Ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе се потрудиме да ги решиме сите ваши проблеми.

Повеќе детали

Избор на купувачи