Ауфмер Клиренс Патриотски Кошули За Жени Активна Облека Четврти јули Облека, Дами Мода Краток Ракав Ретро Круг Вратот Печатени Лабава Блуза Три Четвртини Ракав На?
Неодамнешно

Ауфмер Клиренс Патриотски Кошули За Жени Активна Облека Четврти јули Облека, Дами Мода Краток Ракав Ретро Круг Вратот Печатени

DEN 0.67

Достапно на барање

Женска Мода Краток Ракав Ретро Тркалезен Врат Печатени Лабави Врвови Блуза Три Четвртини Ракавкарактеристики : 1.Карактеристики : Кружен Врат,Краток Ракав ,Пуловер, Секојдневни врвови,Секојдневна Облека,Стилски и моден дизајн, Летни секојдневни врвови.2.Материјал : Полиестер(Направен Од ткаенина,лесен мек и удобен). 3.Врвот го прави порамномерно и попривлечно за носење.4.Повод : Секојдневен, Дали, Роденден, Запознавање,Fall,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат за, И Зима.5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Нашата облека е дизајнирана за Азиска фигура, што значи да биде помала од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Season : Spring,Summer Gender : Women,Girl Occasion : Casual,Daliy Material : Polyester Collar : Round-Neck Style : Casual,Fashion Length : Редовна Должина На Ракавот : Краток Ракав Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ЕЕЗ Жени Топ Ауфмер Летни Заштеди Дозвола 2023 & Есенски Заштеди Празнични Зделки 2023! Со цел да ги задоволиме потребите на нашите клиенти, од сега до 31 декември 2023 година, ветуваме дека безусловно ќе размениме каква било облека, купена во нашата продавница што не е со вистинска големина. ●Стилски и Без Напор : Прифатете го духот на Денот На Независноста, без напор во комбинација со слаби хеланки или шорцеви. ①Ѕвезди Ленти Печати Американско Знаме Кошули Млади : Покажете го вашиот патриотски дух со оваа четврти јули женска патриотска кошула со гроздобер дизајн на вертикално знаме во САД. Оваа ретро селска маичка е совршена за изразување На Вашата Американска гордост. ●Премиум Материјална Облека : оваа кошула од четврти јули е изработена од памучна мешавина, нудејќи меко и удобно чувство. Исклучителна мекост, истегнување и удобност. Ја обновува својата оригинална форма без брчки, дури и по повторено триење. ●Идеален Патриотски Подарок : овој женски гроздобер резервоар / врв е совршен за прослави на 4 јули, подароци За Денот на Независноста, Меморијален ден, ден на претседателите или покажување на вашата гордост секој ден. ● Пакет и Поддршка : 1* графичка кошула со знамиња основни маици. Ауфмер ветува дека ќе ви дозволи да го изберете најдоброто вклопување. (За повеќе информации, ве молиме контактирајте не).

Повеќе детали

Избор на купувачи