Уникатни поговори за ракави за ракави на вратот на вратот
Неодамнешно

Уникатни поговори за ракави за ракави на вратот на вратот

DEN 335.84

Достапно на барање

Овој врвен декор на копчето му дава на канцелариското шик сосема ново значење : овој горниот декор на копчето, V-вратот, 3/4 ракави и преден фронт. Овој врв е едноставна и елегантна опција за вашиот следен работен ден. Дизајнирано да биде разноврсно, ова парче е совршено за работа, празници и насекаде помеѓу. Совршено да се носи со хеланки или фармерки и да се спарите со вашите омилени чизми. Моделот носи големина XS. (Висина : 5'8 ", Градите : 33 ", половината : 24 ", колк : 35 4/5 ", должина на рамото : 15 1/3 ", тежина : 122,4 фунти) мерење (во инчи) Меѓународна големина градите на градите Girth Girth ширина на рамото 30 3/4 26 3/4 13 5/8s 32 5/8 28 3/4 14 1/8m - 34 5/8 - - 30 3/4 14 5/8 L- - 37 3/4 - - 33 7/8 15 3/8xl - - 41 - 37 162 XL - 43 1/4 39 3/8 16 1/23xl 45 5/8 41 3/4 - 17 Обидете дозволете 1-2 инчи мерење на отстапувањето Поради рачно мерење. Повеќе стилови, повеќе избори, кликнете овде. Единствени договори за жени V вратот 3/4 ракав плетени копчиња декор со блуза Топ 30% памук 65% полиестер 5% спандекс. Увезени. Декор на копчињата. Детални детали однапред. V вратот. 3/4 ракави. Должина на колкот.

Повеќе детали

Избор на купувачи