Гилисо Се Занимава Со Модни Женски Лабави Копчиња За Печатење Птици Ревер Долги Ракави Маици Блузети
Неодамнешно

Гилисо Се Занимава Со Модни Женски Лабави Копчиња За Печатење Птици Ревер Долги Ракави Маици Блузети

DEN 244.64

Достапно на барање

Мода Женски Лабави Копчиња Птица Печатење Ревер Долги Ракави Маици Блуза Блузи Карактеристики : 1.Карактеристики : Обичен Врв На Кошула,Долг Ракав,Удобен, Канцелариски блузи,Секојдневна Облека,Стилски и моден дизајн, Летна секојдневна Блуза. 2.Материјал : Полиестер, Направен од ткаенина, лесен мек и удобен. 3.Обичниот Врв На Кошулата со Јазли го прави посекси и попривлечен за носење. 4.Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат Заumn, Зима и Пролет. 5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Информации за производот : Сезона : Пролет,Лето,Aut Пол : Жени,Девојка Прилика : Секојдневен,Далиј Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Печатење Јака : Стил На Вратот : Секојдневен,Модна Должина : Редовна Должина На Ракавот : Три четвртини Ракав Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женска Маица Големина ГОЛЕМИНА САД ВЕЛИКА БРИТАНИЈА ЕУ Биста Должина НА Ракавот XL X-Голем 10 14 40 107см/42.13" 41cm/16.14" 62cm/24.41" 67cm/26.38" Големина : Xl Големина : X-Големи Сад : 10 Велика Британија : 14 Еу : 40 биста : 107cm/42.13" Рамо : 41cm/16.14" Ракав : 62cm/24.41" Должина : 67cm/26.38" giligiliso се занимава модни Женски Лабави Копчиња Птица Печатење Ревер Долги Ракави Маици Блузети. Направено е Од Шифон. Удобните ткаенини ви помагаат да носите подобро. Обични кошули за жени, шик дизајн, тоа го прави шик и елегантен стил. Жените ги надминуваат летните секојдневни блузи; Мека, Лесна и дише ткаенина, удобна за носење; Модни блузи за жени 2023 година. Одговараат за лето, пролет и fall и зима. Оваа блуза одлична За Секојдневен Ден, Забава, Работа, Свадба, Денот На Вљубените, Коктел, Одмор, Денот на Благодарноста. Едноставен трендовски дизајн токму за есенската Зимска атмосфера. Совршена работа за викенд или секојдневен изглед за носење!. Рачно миење се предлага за подолга издржливост.

Повеќе детали

Избор на купувачи