Женски Блузи Есенски Фустани Со Плус Големина Печатење На Екипажот Долги Ракави Лабава Забава За Фустани Л Темно Сива Боја
Неодамнешно

Женски Блузи Есенски Фустани Со Плус Големина Печатење На Екипажот Долги Ракави Лабава Забава За Фустани Л Темно Сива Боја

DEN 1.00

Достапно на барање

Женски Есенски Фустани Со Плус Големина Печатење На Екипажот Долги Ракави Лабав Фустанкарактеристики : изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење Стилски И моден ве прави попривлечни Одлично за забава, Дневно, Плажа, сигурен сум дека ќе ви се допадне! Секојдневно, секојдневно носење, плажа, дом, забава, клуб, патување, пешачење. Секојдневно носење, спортска облека, училишна облека, работна облека, улична облека итн. Многу погоден заumn! Сезона : Есенски Пол : Женски Материјал : Полиестердекорација : Должина Без Облека : Редовна Должина На Ракавот : Тип На Шема Со Долги Ракави : Стил На Печатење : Мода, Каузална Што добивате : 1 х Табела Со Блузи : Големина : Големина На С. : Мали САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 144см/56.69 "Ракав : 36см/14.17" Должина : 86см/33.86 "Рамо : 74см/29.13" . Големина : М Големина. : СРЕДНИ САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 148см/58.27 "Ракав : 37см/14.57" Должина : 88см/34.65 "Рамо : 76см/29.92" . Големина : Л Големина. : Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 152см/59.84 "Ракав : 38см/14.96" Должина : 90см/35.43 "Рамо : 78см/30.71" . Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 156см/61.42 "Ракав : 39см/15.35" Должина : 92см/36.22 "Рамо : 80см/31.50" . Големина : XXL Големина. : ХХ-Големи САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 160см/62.99 "Ракав : 40см/15.75" Должина : 94см/37.01 "Рамо : 82см/32.28" сигурен сум дека ќе ви се допадне!. €Карактеристики : Секојдневни Врвови,Печатење, Секојдневен Дуксер, Тркалезен Врат, Модна Маичка, Долг Ракав, Дуксер Со Пуловер, Секојдневни врвови, Секојдневна Облека, Стилски и моден дизајн, Зимска секојдневна Блуза. ①Прилика : Секојдневен, Далиј, Роденден, Датира, Fall, Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат Заumn, И Пролет. ●Забелешка #1é : рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. ●Забелешка #2é : Бидејќи Различни Компјутери Различно Ги Прикажуваат Боите, Бојата на Вистинската Ставка Може Малку да Се Разликува од Горенаведените Слики.

Повеќе детали

Избор на купувачи