Женски Дуксери Секојдневно Среќен Божиќен Принт О Вратот Тркалезен Врат Фит Пуловер Блузи Обични Кошули За Вежбање Со Долги Ракави Лабава Блуза Дуксери Без Качулк
Неодамнешно

Женски Дуксери Секојдневно Среќен Божиќен Принт О Вратот Тркалезен Врат Фит Пуловер Блузи Обични Кошули За Вежбање Со Долги

DEN 367.84

Достапно на барање

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 100см/39.37" Рамо : 46см/18.11" Ракав : 55см/21.65" Должина : 68см/26.77" Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 БИСТА : 106см/41.73" Рамо : 48см/18.90" Ракав : 56см/22.05" ДОЛЖИНА : 70СМ/27.56" големина : л сад : 8 велика британија : 12 Еу : 38 биста : 112см/44.09" рамо : 50см/19.69" ракав : 57см/22.44" ДОЛЖИНА : 72СМ/28.35" големина : xl сад : 10 велика Британија : 14 еу : 40 биста : 118см/46.46" рамо : 52см/20.47" ракав : 58см/22.83" должина : 74см/29.13" големина : ххл Сад : 12 Велика британија : 16 еу : 42 биста : 124см/48.82" Рамо : 54СМ/21.26" Ракав : 59см/23.23" Должина : 76см/29.92" Жени Дневно среќен божиќ печати о вратот дуксер тркалезен ВРАТ ФИТ пуловер блузи обични кошули за вежбање Со Долги ракави лабава блузакарактеристики облечен ОБИЧЕН ВРВ ЗА СЕКОЈДНЕВНО НОСЕЊЕ,ИЛИ може да СЕ Носи на банкети сезона : алгенда : Женски материјал : полиестердекорација : должина На необлекување : редовна Должина На ракавот : долга јака со ракави : ТИП НА шема НА вратот : СТИЛ НА ПЕЧАТЕЊЕ : МОДА, каузалност пакетот вклучува : 1 парчиња жени врвни жени со качулки со дуксер дуксер дуксер дуксер дуксер ЖЕНСКИ ХИП ХОП ОБЛЕКА ВРВОВИ. Женски Кошули Со Долги Ракави Есенски Зимски Дуксери Дуксери Обични Лабави Пуловер Дуксери Блузи Блузи. Материјали : памук и полиестер. Направено од лесна и супер пријатна ткаенина, мека и пријателска за кожата. Лесно Се Совпаѓа : овој врв е погоден за совпаѓање со многу видови облека, како што се фармерки, шорцеви, хеланки, панталони, јога панталони, палто, јакни, патики, чизми, потпетици за секојдневен изглед во пролет, fall и зима. Прилика : Совршено за носење секојдневно за супер симпатичен изглед. Совршен за секојдневен, работа, секојдневно носење, улица, датум, патување, шопинг, одмор, одмор. Овој симпатичен обичен џемпер во боја е задолжителен предмет за женската мода. Ве молиме погледнете ја табелата со големини пред да ја купите за да ја изберете вистинската големина за вас.

Повеќе детали

Избор на купувачи