Секси Танц Жените Блуза Копче Надолу Памук лен Кошули Долги Ракави Блузи Повик Лабава Маици Ревер Вратот Работа Бизнис Туника Мета
Неодамнешно

Секси Танц Жените Блуза Копче Надолу Памук лен Кошули Долги Ракави Блузи Повик Лабава Маици Ревер Вратот Работа Бизнис Туника

DEN 1.33

Достапно на барање

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Жени Врвови Со Долги Ракави,Жени Пролетна Есенска Блуза,Жени Работат Канцеларија Тип На Кошула : Еднобојна, Копче Надолу, Цветен Принтбој : Бела Црна, Розова Црна, Жолта Црна, Сина Црна, Бела, Жолта, Сина, Розова, Црн Цвет, Син Цвет, Зелен Цвет (По Избор)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL, 3 XL, 4 XL, 5 XL (Следете ја табелата со големини до изберете ве молиме)Материјал : 97% Памук, 3% Спандексно Деколте : Должина На Ревер : Должина На Колкот Должина На Ракавот : Долги Ракави Сезона : Пролет, Fall, Зимски Прилики : Погоден За Секојдневно Носење, Секојдневно, Забава, Плажа, Клуб, Канцеларија, Улица, Одмор, Одмор, Патување, Запознавање, Работа.Карактеристики : 1. Ткаенина : 97% памук, 3% Спандекс, Лесен, Мек и Удобен за Носење. Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење. Овие Маици Се Направени од Мешани Памучни Ткаенини. Ласкање На Повеќето Типови На Тело. Класична Главна Блуза За Гардероба.2. Дизајн : Секојдневна И Елегантна Блуза со Ревер. Основниот Дизајн На Вратот И Копчето V Прави Да Изгледате Привлечно во Толпата.3. Карактеристика : Женски Цветни Принт Обичните Блузи Доаѓаат со Дизајн На Вратот На Реверот, Долги Ракави и Затворање На Предните Копчиња, Носете Ги Оваа Пролет Есенски Кошули И Покажете го Вашиот Шармантен Изглед4. Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневниот Живот, Забавата, Филмовите, Плажата, Улицата, Домот, Одморот, Патувањето, Состанувањето, Работата.5. Совршено За Усогласување Со Фармерки, Тексас Шорцеви, Секојдневни Панталони Како Што Сакате.Содржина на пакетот : 1 х Женска Блуза (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Пролетни Есенски Блузи За Жени, Секојдневни Маици Со Долги Ракави За Жени, Широки Кошули За Жени Секојдневни, Работа, Секојдневно Носење, Врвови Од Туника За Носење Со Хеланки, Облечени Врвови за Жени. Материјал-97% Памук, 3% Спандекс. Секси Женските Кошули и Блузи Прават Да Изгледате Уникатно и Шармантно во Толпата. Дизајн - Женски Блузи Со Еднобојни Цветни Принтови Елегантна Лежерна Лабава Туника, Маица Со Јака Со Ревер, Широки Кошули Со Копчиња Со Долги Ракави, Трендовски и Шик. Повод - Овој Блузи Е Погоден За Работа Носат, Канцеларија, Бизнис, Одмор, Одмор, Плажа, Партии, Вечер, Датум Ноќ и Излегување. Натпревар-Постојат Многу Стилови На Кошули Со Копчиња За Жени, Кои Можат да се Совпаднат Со Камизола, Маица, Шорцеви, Фармерки, Хеланки, Здолништа, Високи Потпетици, Патики За Да Создадат Трендовски И Секси Изглед, А Исто така Можат Да Создадат Модерна Деловна Облека.

Повеќе детали

Избор на купувачи