Кратки Ракави Врвови За Жени, Женски Симпатична Велигденски Печатење Краток Ракав Круг Вратот Пред Рамо Гроздобер Краток Ракав Лето Лабава Кошула Врвот
Неодамнешно

Кратки Ракави Врвови За Жени, Женски Симпатична Велигденски Печатење Краток Ракав Круг Вратот Пред Рамо Гроздобер Краток Ракав

DEN 0.33

Достапно на барање

Оваа продавница има добра корпоративна репутација, во духот на првата цел на клиентите, за да им обезбеди На клиентите Производи со најдобар квалитет и задоволителна услуга.Функција : 1. Материјал : Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив за секојдневно носење, изработен од мека полиестерска ткаенина, лесен и удобен, плакар, лесен за ставање и соблекување, удобен за носење цел ден.2. Прилика : овој производ е многу погоден за работа и секојдневна облека. Ова е толку случајно, можеби ќе ви треба дополнително покритие! Достапен е во различни цврсти бои за да одговараат на вашиот личен стил.3. Одличен подарок, погоден за лето, одмор, патување, секојдневен живот, забава, клуб насекаде 4. Измијте во ладна вода, големината нема да се промени многу, доколку имате какви било прашања при изборот, ве молиме консултирајте се5. Може да има мала разлика во бојата помеѓу различните монитори, ве молиме не им пречи информации за производот : : Пол : Женска Прилика : Секојдневен, Тип На Шема : Стил На Печатење : слободно време : редовно вклопување : Точно на големината дебелина : стандарден метод на перење : рачно перење во ладна вода, закачување или сушење на линија Што Добивате : 1 женска Top Size USUKEUBust Shoulder Sleeve Lengths483494cm/37.01"44cm/17.32"16cm/6.30"63cm/24.80"M6103698cm/38.58"45cm/17.72"17cm/6.69"64cm/25.20"L81238102cm/40.16"46cm/18.11"18cm/7.09"65cm/25.59"XL101440106cm/41.73"47cm/18.50"19cm/7.48"66cm/25.98"XXL121642110cm/43.31"48cm/18.90"20cm/7.87"67cm/26.38" Материјал : Изработен од висококвалитетна ткаенина, лесен мек и удобен, Дише, Мек, Пријатен, пријателски за Кожата. Повод : Погоден за секојдневно секојдневно, патување, дом, одмор, шопинг, улица, забава, на отворено, клуб за носење. Најдобрите подароци за жените. Појавување : едноставните основни маици се совршени со фармерки, шорцеви, хеланки, панталони или здолниште за концизен изглед. Мора да имате женски летни врвови во вашата гардероба. Инструкции за перење : Машина Или рачно перење со ладна вода, закачете или исушете ја линијата, без белило, без суво чистење. Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не, ние ќе ви служиме од срце.

Повеќе детали

Избор на купувачи