Мажитеual И Зима Печатат Секојдневна Кошула Со Долги Ракави Јака Со Јака Блуза Кошула ПОРТОКАЛ XL
Неодамнешно

Мажитеual И Зима Печатат Секојдневна Кошула Со Долги Ракави Јака Со Јака Блуза Кошула ПОРТОКАЛ XL

DEN 1.67

Достапно на барање

Големина : М Биста : 114см/44.88" Рамо : 47см/18.50" Ракав : 62.50 см/24.61" Должина : 77см/30.31" Големина : Л Биста : 120см/47.24" Рамо : 49см/19.29" Ракав : 63.50 см/25.00" Должина : 78см/30.71" големина : Xl биста : 126cm/49.61" Рамо : 51cm/20.08" Ракав : 64.50 cm/25.39" должина : 79cm/31.10" Големина : Xxl биста : 132cm/51.97" рамо : 53cm/20.87" ракав : 65.50 cm/25.79" должина : 80cm/31.50" големина : xxxl биста : 138cm/54.33" рамо : 55cm/21.65" ракав : 66.50 Cm/26.18" должина : 81cm/31.89" мажиual и зима печатење обична Кошула со долги ракави блуза Со јака со јака карактеристики : } материјал е изработен од висококвалитетни материјали и е доволно издржлив за да го задоволи вашето секојдневно носење. ①Прилики+Удобните материјали се многу погодни за спорт, плажа и секојдневен, и јас ќе ви се допаднат. `+Карактеристики : Модата И модерниот дизајн ве прават попривлечни. ①Совпаднато е Совршено Со вашите омилени шорцеви, хеланки, црни панталони, фармерки и така натаму. ●Големина●Ве Молиме погледнете ја табелата со големини на сликата пред да поставите нарачка.Сезона : Сите Сезонски Пол : Менокација : Обичен Материјал : Полиестер, Спандекспатер Тип : Кариран Стил : Лежерна должина на Ракавот : Долги Ракави : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 Еез Мажи Shirt Size Bust Shoulder Sleeve Lengthm114cm/44.88"47cm/18.50"62.50 cm/24.61"77cm/30.31"L120cm/47.24"49cm/19.29"63.50 cm/25.00"78cm/30.71"XL126cm/49.61"51cm/20.08"64.50 cm/25.39"79cm/31.10"XXL132cm/51.97"53cm/20.87"65.50 cm/25.79"80cm/31.50"XXXL138cm/54.33"55cm/21.65"66.50 cm/26.18"81cm/31.89"Size : MBust : 114cm/44.88"Shoulder : 47cm/18.50"Sleeve : 62.50 cm/24.61"Length : 77cm/30.31"Size : LBust : 120cm/47.24"Shoulder : 49cm/19.29"Sleeve : 63.50 cm/25.00"Length : 78cm/30.71"Size : XLBust : 126cm/49.61"Shoulder : 51cm/20.08"Sleeve : 64.50 cm/25.39"Length : 79cm/31.10"Size : XXLBust : 132cm/51.97"Shoulder : 53cm/20.87"Sleeve : 65.50 cm/25.79"Length : 80cm/31.50"Size : XXXLBust : 138cm/54.33"Shoulder : 55cm/21.65"Sleeve : 66.50 cm/26.18"Length : 81cm/31.89" ① Материјал Е изработен од висококвалитетни материјали и е доволно издржлив за да го задоволи вашето секојдневно носење. ①Прилики+Удобните материјали се многу погодни за спорт, плажа и секојдневен, и јас ќе ви се допаднат. `+Карактеристики : Модата И модерниот дизајн ве прават попривлечни. ①Совпаднато е Совршено Со вашите омилени шорцеви, хеланки, црни панталони, фармерки и така натаму. ●Големина●Ве Молиме погледнете ја табелата со големини на сликата пред да поставите нарачка.

Повеќе детали

Избор на купувачи