Санвиглор Машки Кошули Копче Надолу Врвови Ревер Вратот Туника Кошула Едноградна Блуза Работа Небесно Сина 4XL
Неодамнешно

Санвиглор Машки Кошули Копче Надолу Врвови Ревер Вратот Туника Кошула Едноградна Блуза Работа Небесно Сина 4XL

DEN 1.00

Достапно на барање

Опис : Пол : Мажи, Момчешки Стил : Мажи Пролетна Есенска Маица, Блуза Со Долги Ракави, Мажи Со Копчиња Надолу Маици Тип На Шема : Еднобојна, Пругаста, Долна Боја На Копчето : Црна, Бела, Жолта, Розова Големина : М, Л, XL, 2 XL, 3 XL, 4 XL, 5 XLMaterial : Полиестер Спандекснеклин : Лапел Ѓердан : Колк Должина На Ракавот : Долги Ракави Сезона : Пролет, aut, зима Карактеристики : 1. Ткаенина : Полиестер, Спандекс, Лесен, Мек и Удобен за Носење. 2. Дизајн : Мажи Маици Со Долги Ракави, Маици Со Пуловер Пролет Fall. Бидете Ладни И Суви. Тоа Е Задолжителна Маица за Вашата Гардероба Во Пролет Aut!3. Карактеристика : Мажи Одмор Работа Блузи, Мажи Ревер Вратот маица,Долги Ракави Блузи, Мажи Долги Ракави Копчето Надолу Блуза, Мажи Aut Кошули4. Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневниот, Домот, Одморот, Патувањето, Состанувањето, Работата.5. Совршено За Усогласување Со Фармерки, Спортски Панталони, Панталони, Шорцеви Како Што Сакате.Содржина на пакетот : 1 Х Машка Кошула (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Машка Кошула За Вратот На Ревер, Блузи Со Копчиња, Блуза со Долги Ракави, Секојдневна Маица, Пролетна Есенска Маичка. Материјал-95%Полиестер 5%Спандекс. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн-Секојдневни Кошули Со Копчиња За Мажи, Мала Тежина, Долги Ракави, Врат На Ревер, Маичка Со Копчиња, Кошули со Пруги, Опуштена Есенска Кошула Со Пролет. Повод-Машка Секојдневна Кошула Со Копчиња Погодна За сите Прилики и Сезони Како Одмор, Роденден, Секојдневен, Неформален Бизнис, Работа, Одмор, Датум, Свадба и Патување. Натпревар - Оваа Маица Со Долги Ракави Е Совршена За Комбинирање Со Јакни, Кардиган, Фармерки, Шорцеви, Секојдневни Спортски Панталони и Товарни Шорцеви Погодни За Пролет, Лето, Aut.

Повеќе детали

Избор на купувачи