од страна на компанијата за чизми за подигање во Портланд, машка чиста чика Чука
Неодамнешно

од страна на компанијата за чизми за подигање во Портланд, машка чиста чика Чука

DEN 1.00

Достапно на барање

Овие машка подигање на Портланд Чука испорачуваат спортски обичен стил. Ажурирање на безвременскиот класик за обичниот авантуристи, нашиот чизми на Чука е убав багажник за влечење. Подигањето со средна висина има суптилна силуета и лизгање на Instep за лесно донирање. Исклучиво на. Тркалезна пети. Дизајн на дното на LUG. Мемориска пена удобност. ПУ Горна. SR Outsole. Квалитетна конструкција. Квалитетна конструкција. ХЕЛТ ХЕГТ 1.12инч.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Xray Men's Dover Boot
Неодамнешно
Xray Men's Dover Boot
Достапно на барање
DEN 0.67
Пофалбата: