Се прашувам нација за момчиња Училишна униформа долга ракав двојно пик поло
Неодамнешно

Се прашувам нација за момчиња Училишна униформа долга ракав двојно пик поло

DEN 0.33

Достапно на барање

Залихи на училишна униформа најважните работи, почнувајќи од Училишната униформа на момчињата за чудо нации, со долги ракави, двојно пик поло. Направено во издржлива мешавина од памук со двојно пик што е мека и удобна, ова униформа полото на момчињата е машина што може да се пее за лесна нега. Направени без обележја со удобност со плоча со два копчиња и странични отвори, овој класичен стил може да се носи удобно на училиште, црква или само за да се дружи. Wonder Nation има широк избор на униформа одобрени, отпорни на избледени бои и големини за деца во секое училиште. Бидете сигурни да ги проверите нашите ексклузивни снопови за половни вредности на онлајн во униформа продавница за дополнителни бои и уште повеќе заштеди! Бидете подготвени за што било оваа учебна година со Училиште за момчиња на Wonder Nation Boys Uniform Double Pique Polo. Чудо на нација момчиња Училишна униформа со долги ракави со двојно пик поло : 64% памук/36% полиестер двоен пик. Удобност без ознаки. Отпорни на избледени. Рамна плетена јака и манжетни. Плакета со 2 копчиња. Странични отвори. Контрастна лента за вратот. Машинско миење ладно. Достапно во разновидни бои. Одобрено училиште-униформа. Увезени.

Повеќе детали

Избор на купувачи