Детско место за девојчиња Бандана фустан, големини XS-XXL
Неодамнешно

Детско место за девојчиња Бандана фустан, големини XS-XXL

DEN 239.68

Достапно на барање

Детскиот фустан за девојчиња Бандана е одличен избор за летни прилики и може да се носи облечен нагоре или надолу. Фустанот „Бандана“ има сино сеопфатно печатење во Пајсли со ленти со шпагети, а здолништето има панели. Фустанот е дизајниран да удри над коленото и треба да се повлече. Фустанот за бандана доаѓа во големини XS-XXL. Направено од 52% памук/4% вискоза. Стил на пуловер. ПРИНЦЕН БАНДАНА ПРИНТ. Сместен врат. Руфл полите. Дизајнирано во должина над коленото.

Повеќе детали

Избор на купувачи