Се прашувам нација Малите девојчиња и големите девојки влечат шорцеви
Неодамнешно

Се прашувам нација Малите девојчиња и големите девојки влечат шорцеви

DEN 239.84

Достапно на барање

Повлечени шорцеви за вашето мало девојче е добредојден додаток на нејзиниот плакар. Одликувајќи се со еластична половината за удобност и манжетни за дополнителен стил, овие обични шорцеви ја одржуваат кул. Се продава исклучиво на и. Повлечен стил. Еластична половината. Предни отворени џебови. Манжетни. 65% памук/35% рајон. Машина за перење. Увезени.

Повеќе детали

Избор на купувачи