Мејталсој Фустан Женски Ремен За Печатење Цвет Фустан Кружен Врат Лабава Облека Роза Црвена Л
Неодамнешно

Мејталсој Фустан Женски Ремен За Печатење Цвет Фустан Кружен Врат Лабава Облека Роза Црвена Л

DEN 399.84

Достапно на барање

Опис : овој женски цветен фустан со ремени прифаќа мека и фина ткаенина, може да обезбеди добро чувство на допир.Овој цветен фустан со кружен врат е добар за забава, состаноци, патувања и многу други прилики.Овој фустан со цветен принт прифаќа памучна и полиестерска ткаенина, долготраен е, не е лесно да се истроши.Овој женски лабав фустан прави да изгледате потенок и да создадете подобра скала на телото.Овој женски фустан има цветен принт кој може да обезбеди природен здив.Спецификации : Пол : Женски.Карактеристики : Ремен.Шема : Цврста боја.Должина на ракавот : Без Ракави.Должина на фустан : должина на Коленото.Материјал : Памук + Полиестер.Боја : Прикажи како слика : S, M, L, XL, 3 XL, 4 XL, 5 XL.Забелешка : може да има малку нарушувања на бојата поради различни резолуции на компјутерот.Може да има мали грешки поради различното мерење на рацете.Вклучен пакет : 1x женски фустан. Овој женски цветен фустан со ремени прифаќа мека и фина ткаенина, може да обезбеди добро чувство на допир. Овој цветен фустан со кружен врат е добар за забава, состаноци, патувања и многу други прилики. Овој фустан со цветен принт прифаќа памучна и полиестерска ткаенина, долготраен е, не е лесно да се истроши. Овој женски лабав фустан прави да изгледате потенок и да создадете подобра скала на телото. Овој женски фустан.

Повеќе детали

Избор на купувачи