Нови Секси Тенки Високи Потпетици Жени Зашилен Прст Црвено Сино Фустан За Венчавки Пумпи ОЛ Концизни Канцелариски Работни Чевли Потпетици
Неодамнешно

Нови Секси Тенки Високи Потпетици Жени Зашилен Прст Црвено Сино Фустан За Венчавки Пумпи ОЛ Концизни Канцелариски Работни Чевли

DEN 1.67

Достапно на барање

Тип на шема : Цврст Моден Елемент : Плиток Горен Дел-Тип На Вистинска Кожа : Кожа Од Крава : одговара точно на големината, земете го вашиот нормален материјал За обликување : Синтетички Со Платформи : Nois_handmaded : Yes Style : Концизен Број На Модел : G100-A-P1 Season : Пролет/Есенски Материјал : Puoutsole Материјал : Тип На Гумено Затворање : Лизгање-On Occasion : Канцеларија & Облик на Кариерата : Зашилен Материјал На Врвот На Прстите : Тип На Вистинска Кожа : Тенка Висина На Петицата : супер висока (8 см-нагоре)Тип На Пумпа : Основно Потекло : Копно Кинески : Женски Тип : Пумпсхаузура Фемме : Женски Чевли Потпетицизапатос Де Муер Запатос : Канони Хаутслади Се Лизгаат На Чевли За Забави : Високи Потпетици Чевли Жена Висока Потпетица Нова Секси Дама Пумпи Високи Потпетици Понтиран Прст : Кожени Женски Чевли Мода Елегантни Обувки Со Цврста Тенка Пета За Женски Нови Женски пумпи секси Зашилен Прст Високи Потпетици : Пролетна Office Канцелариски Свадбени Чевлинови Секси Тенки Потпетици Пумпи Женски Црвен Прст Црвен Венчален Фустан Пумпи Ол Концизни Канцелариски Чевли 8,5 См Потпетици Големина : 34,35,36,37,38,39,40,41,42,43,44,45,46 материјал : Вистинска Висина На Кожна Пета : 10см/12см Боја : 9 Бои Повод : Вокален Концерт,Вечер, Забава, Матурска,Коктел, Свадба,Работа,Увоз На Перформанси. Задолжително во плакарот на секоја девојка : голите чевли со ремени на високи потпетици се полни со луксуз и мода. Едноставно е, но елегантно, ја одразува грациозната фигура на жените. Секој чекор што ќе го направите носејќи го ќе го привлече целото внимание. Добро за различни прилики : Без разлика дали е забава, работа, состанок, свадба, коктел, ноќен клуб, враќање дома, мориња, патување или други специјални прилики, можете да ги усогласите голите блок потпетици со здолништа, Маици, фармерки, шорцеви, секоја секојдневна или свечена облека. Најдобар избор за Денот На Вљубените, Божиќ, роденден и други празници. Модни Сандали Со Потпетици : овие чевли за пумпи за облекување се совршена комбинација за секоја облека. Добро поврзан со фустан, краток фустан од Маица, слаб фармерки или фармерки, униформи итн.

Повеќе детали

Избор на купувачи