Женски Летен Секојдневен Принт Без Ракави V Врат Макси Лабав Фустан Бохо Плажа Долг Сарафан Со Џебови
Неодамнешно

Женски Летен Секојдневен Принт Без Ракави V Врат Макси Лабав Фустан Бохо Плажа Долг Сарафан Со Џебови

DEN 335.68

Достапно на барање

Големина : С Биста : 90см/35.43 "Должина : 138см/54.33". Големина : М Биста : 95см/37.40 "Должина : 139см/54.72". Големина : Л Биста : 100см/39.37 "Должина : 140см/55.12". Големина : XL Биста : 105cm/41.34 "Должина : 141cm/55.51". Големина : XXL Биста : 110cm/43.31 "Должина : 142cm/55.91". Големина : XXXL Биста : 115cm/45.28 "Должина : 143cm/56.30" . Големина : XXXXL Биста : 120cm/47.24 "Должина : 144cm/56.69" . Големина : XXXXXL Биста : 125cm/49.21 "Должина : 145cm/57.09" . Женски Летен Секојдневен Принт Без Ракави V Врат Макси Лабав Фустан Бохо Плажа Долг Сарафан Со Џебовикарактеристики : многу е погоден за секојдневно носење и совпаѓање со претстојните фестивали, запознавање, трчање, шопинг, работа,одмор или улица, улична облека, забава и секојдневен живот итн.Мека ткаенина, Висока еластичност, Лесна и дише,Тенок и елегантен Секојдневен стил, Лабави фустани, тесни фитинг. Совршено завиткајте го телото, Носете со обетки, извонредни чанти, високи потпетици ја покажуваат вашата шармантна фигура. Врвот на вратот v има странични поделби на половината, пространа и модерна класика погодна за повеќето дами.Ова е најдобриот подарок за одмор за пријателите и колегите, сигурен сум дека Ќе им се допадне Рачно перење и миење Во Машина, Хемиско Чистење.Пол : Женска Јака : v шаблони за врат : Печатен Пакет вклучува : 1 ПАРЧИЊА фустан овој производ има доволно залихи, ве молиме бидете сигурни да купите. Сликите се направени од професионални фотографи, кои се во целосна согласност со вистинската работа. Производот е 100% сосема нов, квалитетен и брза испорака. За да можете да носите фит, ве молиме погледнете ја табелата со големини погоре за купување.

Повеќе детали

Избор на купувачи