Лументо Плус Големина Градиент Возбудлива Кошула Фустан За Жени Плисирани Фустани Со Резервоар За Замав Без Ракави Вратоврска Боја Празнична Забава Мини Сарафан
Неодамнешно

Лументо Плус Големина Градиент Возбудлива Кошула Фустан За Жени Плисирани Фустани Со Резервоар За Замав Без Ракави Вратоврска

DEN 2.00

Достапно на барање

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Женски Миди Фустан На Вратот На Екипажот, Фустан Со Резервоар Без Ракави, Секојдневни Фустани За Нишање, Летни Боемски Фустани Тип На Шема : Градиент Боја, Плисирана Боја : Виолетова, Црвена, Црна (По Избор)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL, 3 XL, 4 XL, 5 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 100% Полиестернеклин : Екипаж Должина на вратот : Должина На Коленото Должина На Ракавот : Без Ракави Сезона : Пролет, Лето, Aut, Зима Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Улица, Плажа Карактеристики : 1. Карактеристики : врат На Екипажот, без ракави, плисиран, секојдневен фустан на плажа. Тоа е толку убаво, ласкаво и може да биде облечено нагоре или надолу.2. Натпревар : овој женски фустан е многу разноврсен фустан. Изгледа одлично со сандали/чизми и долг ѓердан, нудат моден изглед за вас. Верувајте дека ќе добиете многу комплименти. Исто така, изгледа добро со палто или свилени чорапи кога времето ќе се излади.3. Повод : Одличен фустан за жени секојдневен/плажа/забава/дневно/канцеларија/свечена/дома/одмор / вечера датум. Потребен ви е ваков фустан за секој ден низ куќата и доволно е убаво да барате да се истрошите на канцеларија итн.4. Подарок : нашиот фустан е основниот фустан за жените wardrobe.It може и како роденденски подарок за вашата мајка, сопруга или пријателка.Содржина на пакетот : 1 Х Женски Летен Фустан (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Женски Летен Фустан За Лулашка, Секојдневен Лабав Фустан Со Резервоар, Празничен Сарафан на Плажа, Едноставен и Модерен Миди Фустан. Материјал-100% Полиестер. Ткаенината е мека и дише, удобна за вашата кожа. Дизајн-Летен плисиран сарафан, секојдневен фустан на плажа без ракави, боемски фустани за нишање. Нема сомнение дека летните месеци бараат шарена, светла гардероба. Прилика-дизајнот На Природата го прави овој фустан одличен избор за секојдневно носење, средба со пријателите, активности на отворено, излегување, улично носење, запознавање, дома, работа итн. Натпревар - можете да го облечете многу лесно со секоја комбинација на накит од наметка, сандали, потпетици, апостолки или дури и патики.

Повеќе детали

Избор на купувачи