Еквадорците го прават тоа подобро Унисе Маица С-3ХЛ Гордо Наследство Еквадор
Неодамнешно

Еквадорците го прават тоа подобро Унисе Маица С-3ХЛ Гордо Наследство Еквадор

DEN 0.33

Достапно на барање

Совршен за Родендени, Денот на Вљубените, Тушеви За Бебиња, Денот на Мајката, Загревање На Куќата, Денот на Таткото, Дипломирање, семејно собирање, Божиќ, Специјални Прилики, Ден на Независноста, Паради. Унисекс маичката во мек стил става ново вртење на секојдневната удобност. Изработена од многу меки материјали, оваа маичка е 100% памук за цврсти бои. Боите на хедер и спортската сива боја вклучуваат полиестер. Рамената имаат касета за подобрување на издржливоста. Нема странични рабови. Јаката е направена со ребрести плетење за да се спречи оштетување на виткање. : 100% памук со прстен (содржината на влакна може да варира во различни бои). : Лесна ткаенина (4,5 мл/јд2 (153 г/м2)). : Еврофит. : Солза-далеку етикета. : Работи точно на големината Еквадорците го прават тоа подобро Унисекс Маица С-3ХЛ Гордо Наследство Еквадор.

Повеќе детали

Избор на купувачи