Женски Летни Секојдневни Фустани Со Возбуда Елегантни Фустани Со Кратки Ракави Макси Забави Со Кратки Раменици Сини 3XL
Неодамнешно

Женски Летни Секојдневни Фустани Со Возбуда Елегантни Фустани Со Кратки Ракави Макси Забави Со Кратки Раменици Сини 3XL

DEN 1.33

Достапно на барање

КОПЧЕТО Е посветено на обезбедување квалитетни производи. Ние секогаш комбинираме модни елементи и бои, избираме висококвалитетни ткаенини за дизајнирање облека и им обезбедуваме на клиентите најдобра услуга. Материјал : 97% Полиестер,3% Спандекс Бои : Виолетова,Сина,Црна,Жолта,Разнобојна,Големина На Леопард Печатење : С,М,Л,ХЛ,ХХЛ,ХХХЛ Должина На Ракавот : Деколте Со Кратки Ракави : Шема На Рамо : Печатена Дебелина : Тенки Карактеристики : Женски Фустани; Женски Фустани Стил : Секојдневен; Елегантна Сезона : Пролет; Летна Пригода : Плажа, Одмор, Патување, Работа, Празник, Дневен Секојдневен Пакет Вклучен : 1 Парчиња Материјал За Облекување : Женскиот Фустан Е Изработен Од Мека Висококвалитетна 97% Полиестер,3% Спандекс Ткаенина.Лесен, Дише, Еластичен и Издржлив,Удобен за Носење. Карактеристики : Женски Летни Секојдневни Елегантни Печатени Фустани Со Возбуда Краток Ракав Од Рамо Макси Партиски Бенд Фустани Со Целосна Должина На Половината за Жени 2023 година. Можете Да Се Спарите Со Различни Стилови На Мали Додатоци, Јакни, Кардигани, Високи Потпетици, Сандали, Патики, За Да Создадете Различни Стилови и Да се Прилагодите на Различни Температури. Повод : Женските Фустани Се Најдобри Подароци За Одмор за Мама, Сопруга, Девојка или Жени Што ги Сакате. Совршен За Секојдневни Секојдневни, Тропски Одмори, Лето, Плажа, Дом,Облекување, Клуб, Канцеларија, Забава, Шопинг И Базен, Меден Месец, Крстарење. Упатство за перење : Се Препорачува Машина За Перење Со Ладна Вода, Не Избелувајте, Не Пеглајте, Висат или Линија За Сушење. Забелешка : ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не, ние ќе ви служиме од срце.

Повеќе детали

Избор на купувачи