Puawkoer Женски Големина Вратот Гроздобер Секојдневен Макси Фустан V Печати Долг Ракав Боемски Плус Дневен Женски Фустан женски врвови 4XL Морнарица
Неодамнешно

Puawkoer Женски Големина Вратот Гроздобер Секојдневен Макси Фустан V Печати Долг Ракав Боемски Плус Дневен Женски Фустан женски

DEN 579.04

Достапно на барање

Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред вас !!!Пол : Жени Прилика : Дневна Јака : V-материјал за вратот : Полиестер како да се мие : Миење Раце Ладно,Закачување Или Сушење На Линија : Дебелина : Стандардна Сезона : Лето што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Бои за Облекување може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот, дозволете 1-3 см да се разликува поради рачно мерење,благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 Инч)Одговара : Одговара На Големината На Стилот : секојдневен, Табела за мода : . Големина : С Големина НА САД : 4 Велика Британија Големина : 8 ГОЛЕМИНА НА ЕУ : 32 Биста : 90см/35.4" Ракав : 60см/23.62" Должина : 143см/56.30"Големина : М Големина НА САД : 6 Велика Британија Големина : 10 ГОЛЕМИНА НА ЕУ : 34 Биста : 96см/37.80" Ракав : 61см/24.02" Должина : 144см/56.69"Големина : Л Големина На САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА ГОЛЕМИНА : 12 ЕУ ГОЛЕМИНА : 36 Биста : 101cm/39.76" ракав : 62cm/24.41" должина : 145cm/57.09"големина : xl Сад ГОЛЕМИНА : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА ГОЛЕМИНА : 14 еу ГОЛЕМИНА : 38 Биста : 106cm/41.73" Ракав : 63cm/24.80" Должина : 146cm/57.48"Големина : XXL сад големина : 12 велика британија големина : 16 еу големина : 40 Биста : 111cm/43.70" Ракав : 64cm/25.20" Должина : 147cm/57.87"Големина : XXXL САД ГОЛЕМИНА : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА ГОЛЕМИНА : 18 Еу Големина : 42 биста : 116cm/45.67" ракав : 65cm/25.59" должина : 148cm/58.27"големина : xxxxl САД ГОЛЕМИНА : 16 Велика Британија Големина : 20 Еу Големина : 44 биста : 121cm/47.64" ракав : 66cm/25.98" должина : 149cm/58.66"ГОЛЕМИНА : Xxxxl Сад Големина : 18 велика британија големина : 22 еу големина : 46 Биста : 126cm/49.61" ракав : 67cm/26.38" Должина : 150СМ/59.06" ДЕБЕЛИНА : Стандард. Забелешка : . Стил : Секојдневен,Моден. Пол : Жени Повод : Дневно. Одговара : Одговара На Големината.

Повеќе детали

Избор на купувачи