Бесплатно склопување Miniенски ширесен врат мини фустан со кратки ракави
Неодамнешно

Бесплатно склопување Miniенски ширесен врат мини фустан со кратки ракави

DEN 287.68

Достапно на барање

Едноставен фустан што го краде шоуто и ќе ве задржи да се враќате повеќе. Сјајниот мини фустан на Слободното собрание ви овозможува да се движите низ денот со најголема леснотија. Од опуштеното вклопување до удобно вклопување и, да, странични џебови, не можеме да замислиме подобар изглед за сезоната. Исклучиво на. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина S. fit : опуштено. Должина : мини фустан; 34 ”долг од центарот на задниот врат за големина S. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави со еластични манжетни. Ockебови : Две странични џебови на цвест. Карактеристики : Shirred Crewneck со затворање на копчињата и копчињата; нелиран. Ширед екипаж фустан за жени од слободно собрание.

Повеќе детали

Избор на купувачи