Инктастичен октомври Месец На Свесност За Рак На Дојка Значка Подарок Мало Дете Момче Или Мало Девојче Маица
Неодамнешно

Инктастичен октомври Месец На Свесност За Рак На Дојка Значка Подарок Мало Дете Момче Или Мало Девојче Маица

DEN 303.84

Достапно на барање

Октомври Месец За Подигање На Свеста За Рак На Дојка Значка Маица За Мали Деца. Мало дете-мека памучна маичка во бои за гледање, големо дете. 4.5 мл., 100% чешлан памук со прстен. Белата е зашиена со 100% памучна нишка. Вратот на екипажот на врвот зашиени ребра. Двојна игла зашиени ракави и долниот раб. Рамо до рамо снимање. Детска Маица. Inktastic октомври Свест За Рак На Дојка Месец Значка Мало Дете Краток Ракав Маица Унисекс Јаглен Сива 3 T. Октомври Рак На Дојка Свест Месец Значка Мало Маица. Маиците со цврста боја се 100% памук, други Се Мешавина од памук/полиестер. Врвот зашиени ребро екипажот. Двојна игла зашиени ракави и долниот раб. Печатени ВО САД. е розова лента подарок дете предучилишна детска облека облека.

Повеќе детали

Избор на купувачи