Робло Бојс 4- Група и лого графички маици пакет
Неодамнешно

Робло Бојс 4- Група и лого графички маици пакет

DEN 311.84

Достапно на барање

Ве молиме, зависникот од Роблокс во вашиот живот со двата пакети на момчињата Роблокс. Двете типови нудат смела графика што е привлечна и кул. Лесни, тие се совршени за поставување или носење самостојно. Официјално лиценцирана облека Роблокс. 2-пакет. лесен. кратки ракави. Графички дизајни. Една кошула 100% памук. Една кошула 50% полиестер и 50% памук.

Повеќе детали

Избор на купувачи