B3T Boys Gaming Graphic маица, големини 8-18
Неодамнешно

B3T Boys Gaming Graphic маица, големини 8-18

DEN 2.00

Достапно на барање

Неговата гејмерска опрема се протега на неговата обична колекција со оваа кул графичка мета од B3 T4! Во мека полиестерска ткаенина, оваа маица е сигурно дека ќе биде омилена за вашиот гејмер без разлика дали ги игра своите омилени игри или само се обидува наоколу. Вратот на екипажот. Графички печатење на сублимација однапред. 100% полиестер. Машина за перење. Увезени. Графичка маица за игри за момчиња од B3 T4.

Повеќе детали

Избор на купувачи