Френк, црно украсно дрво Асаф, врамено со музејски уметнички принт со двојно матки, со наслов - Канал низ шума во село
Неодамнешно

Френк, црно украсно дрво Асаф, врамено со музејски уметнички принт со двојно матки, со наслов - Канал низ шума во село

DEN 0.67

Достапно на барање

Асаф Френк претставува зачудувачки 24х18 црно украсено дрво, врамено со двојно матично wallидно парче, со наслов „Канал преку шума во село “. Ова уметничко дело е печатење со отворено издание направено со рамка до wallид користејќи го методот Giclee, што обезбедува најдобар квалитет на печатење. Рамката до Wallидот внимателно набави висококвалитетна слика од издавачот за да произведе исклучителен финален производ. Рамката е впечатлива дво-инчна црна украсна рамка од дрво со двојно затегнување што совршено ги надополнува уметничките дела. Нашиот тим на искусни професионалци веднаш ќе започне да работи на вашата нарачка откако ќе се постави за да гарантира дека вашето уметничко дело е веднаш врамено и испратено до вас. Ние се гордееме што нудиме уметнички дела што се целосно направени во САД, и ние сме убедени дека вашата набавка ќе ги исполни вашите очекувања. Ние ја разбираме вредноста на инвестирање во уметнички дела и имаме за цел да обезбедиме супериорен производ што ќе го богатувате за наредните години. Ви благодариме што избравте рамка до Wallид за вашите уметнички потреби и со нетрпение очекуваме да ги надминеме вашите очекувања. Уметник : Френк, Асаф. Наслов : Канал преку шума во село. Рамка со големина : 24х18 инчи. Висококвалитетен уметнички печатење врамени во црна украсна рамка од дрво со двојно затемнување. Прилагодено печатено и врамено кога е купено. Вклучен комплет за виси за жица. Направено во САД и задоволството е загарантирано.

Повеќе детали

Избор на купувачи