Анавија на мама на подарок за денот на свадбата, Мајка на невестата бисер подарок ѓердан, до прекрасен подарок за мајка од невестата- [бел бисер + златен ланец]
Неодамнешно

Анавија на мама на подарок за денот на свадбата, Мајка на невестата бисер подарок ѓердан, до прекрасен подарок за мајка од невестата-

DEN 1.67

Достапно на барање

Toе ми е убава мајка на мојата картичка за свадба и подарок за накит од бисер Овој деликатен ѓердан од мајка му се одликува со бисер, виси од деликатниот сребрен ланец. Ви благодариме на мајка ти на денот на вашата свадба. Бисерите ја претставуваат loveубовната врска помеѓу вас и вашите најблиски како суштинската врска помеѓу силната, еластична и нечистотија мајка на Перл на внатрешната обвивка и бисерот создаден во рамките. Тоа е прекрасна и уникатна идеја за подароци за вашата мајка на денот на вашата свадба. ✿materials приврзоци : Природен бисер, ланец : 925 Стерлинг сребро, пополнети со злато од 18 килограми ✿ Упатства за грижа ви препорачувам да не испрскате хемикалии (т.е. парфеми, лосиони или спреј за тело) на ѓердан за да ја зачувате неговата долговечност. Ве молиме, следете ги овие совети за зачувување на долговечноста на ѓерданот. За чистење, најдобро е да користите мека крпа за микрофибер за да го исчистите накитот од smudges. Материјали : приврзоци : природен бисер, ланец : 925 Стерлинг сребро, пополнето злато од 18 килограми. Големина на приврзок : 8 mm x 8 mm. Должина на ланецот - 18 ". Ѓердан ќе биде спакуван со картичка во кутија за подароци Anavia, подготвена за надавање.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Бринли Ко.
Неодамнешно
Бринли Ко.
Достапно на барање
DEN 1.67
Пофалбата: