Тајсу Дете Бебе Девојки Туту Тул А-Линија Фустан Без Ракави Слоевит Принцеза Свадба Партија Фустан
Неодамнешно

Тајсу Дете Бебе Девојки Туту Тул А-Линија Фустан Без Ракави Слоевит Принцеза Свадба Партија Фустан

DEN 2.67

Достапно на барање

Фустанот е супер стилски, така што вашето мало девојче може да игра надвор, да се опушти дома, да се забавува или да излегува во стилска удобност. Големина Шема. Големина (см). 80должина : t52tt Bust : t46tt Suggest Возраст : t6-9 Месеци. 90должина : t56tt Bust : t48tt Suggest Возраст : t9 - 12 Месеци. 100tlenght : t59tt Bust : t50tt Suggest Возраст : t12 - 24 Месеци. 110tlenght : t63tt Bust : t52tt Suggest Возраст : t2-3 Години. 120tlenght : t66tt Bust : t54tt Suggest Возраст : t3-4 Години. Големина(инч). 80tlenght : t20. 47 t Bust : t18. 11 t Suggest Возраст : t6-9 Месеци. 90tlenght : t22. 05 t Bust : t18, 90 t Suggest Возраст : t9 - 12 Месеци. 100tlenght : t23. 23 t Bust : t19. 69 t Suggest Возраст : t12 - 24 Месеци. 110tlenght : t24. 80 t Bust : t20. 47 t Suggest Возраст : t2-3 Години. 120tlenght : t25. 98 t Bust : t21. 26 t Suggest Возраст : t3-4 Години. Спецификација. Име на предметот : девојки се облекуваат. Боја : розова, розова цвет. Материјал : тул. Големина : 80, 90, 100, 110, 120. Ракав : без ракави. Содржина На Пакетот. 1pc x девојки фустан. Пријателски Совети. 1.Ве молиме љубезно дозволете 2-3% разлика според рачното мерење. 2.Забележете дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Фала. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Мека Ткаенина : летниот фустан на девојчето е изработен од врвен материјал од тул, благ до кожа, мек и лесен, удобен за носење и допир. Карактеристики : овој фустан во а-линија за девојки е без ракави, еднобоен/цветен дезен, дизајнот на тул ги прави малите девојчиња модерни и слатки. Прилика : летниот фустан е совршен за секојдневен, дневен, одмор, излегување, роденденска забава, градинка, семејна активност итн. Лесно Се Совпаѓа : фустанот без ракави на девојчињата е редовен фит и постигнува совршена рамнотежа помеѓу сит и лабав. Девојките можат да го спарат фустанот со пар сандали или рамни чевли и капа за сонце. Нека вашето мало девојче блесне во овој симпатичен фустан!. Пакет : 1 парче девојка фустан. Чувајте го вашето мало девојче кул и стилски ова лето со нашиот симпатичен летен фустан!.

Повеќе детали

Избор на купувачи