Модна жена на Денот на в Valentубените на в Valentубените, каузална печатење на блузи со кратки ракави со кратки ракави на врвови на врвови на резервоарот за жени
Неодамнешно

Модна жена на Денот на в Valentубените на в Valentубените, каузална печатење на блузи со кратки ракави со кратки ракави на врвови

DEN 271.84

Достапно на барање

Модна жена за Денот на вineубените, каузална печатење на блуза со кратки ракави за кратки ракави. Карактеристики : . 1. Феации : Обични врвови, врвот на печатење, краток ракав, обични врвови, секојдневно носење, стилски и моден дизајн, летен и пролетен обичен блуза . 2.Материјал : Чист памук, направен од висококвалитетна ткаенина, лесна мека и удобна. 3.Сил : Ова е печатено може да биде одлично под јакни или сами, носени со фармерки, шорцеви, фустани, потпетици или станови, исто како што сакате. 4.окација : Обичен, секси, Далиј, роденден, датира, перформанси за танцување, забава, свадба, за работа, клуб, домашен одмор и повеќе. Коспирајте се за лето и пролет . 5. Ве молиме Забелешка : Рачна или нежна машина миење во ладна вода / не се суши од белило / линија. Нашата облека сите се дизајнирани за азиска фигура, што значи дека би била помала од нормалните европски големини. Погледнете ја нашата сопствена табела со големина и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. . Информација за продуктот : . Сезона : Цела сезона. Пол : Womenените, девојче. Повод : Обичен, Далиј. Материјал : полиестер. Јака : тркалезен врат. Стил : Обичен, мода. Должина : Редовно. Должина на ракавот : краток ракав. Како да се измие : Рачно миење ладно, виси или суво. Што добивате : 1pc жени врвови Големина : m Големина : Средна САД : 6 Велика Британија : 10 ЕУ : 36 биста : 94cm/37.01 '' Рамо : 43см/16.93 '' Должина : 69см/27.17 ''.

Повеќе детали

Избор на купувачи