Познати розови женски култури за ојласти култури
Неодамнешно

Познати розови женски култури за ојласти култури

DEN 192.00

Достапно на барање

Flite Pink Flutter Sneave Eyelet Cami Top For Women е совршен додаток на вашата модна гардероба! Овој супер-ситниот врв има директно деколте со ракави на ракави за додаден стил, и парови со омилените фармерки, шорцеви или здолништа за да го завршите вашиот изглед. Можете да го носите ова за работа или надвор од градот со вашите пријатели или семејство. Пополнете ја облеката со патики или потпетици за забавен и трендовски ансамбл што може лесно да премине од ден на ноќ. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : исечен. Деколте : Директно деколте. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Флетер ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Детали за окото. Женски култури на очите од славна личност розова.

Повеќе детали

Избор на купувачи