Графичка маица на Хари Потер, Хогвортс Алумни со долги ракави, големини S-3X
Неодамнешно

Графичка маица на Хари Потер, Хогвортс Алумни со долги ракави, големини S-3X

DEN 207.84

Достапно на барање

Магично кул и удобно. Оваа маица за маица на алумни на Хогвортс инспирирана од Хари Потер е забавен, лесен додаток на вашата гардероба. Ова на Trend Tees се совршени за секоја обична пригода и сигурно ќе го привлече вниманието на сите. Совршено за лежерни денови и достојни ноќи, овој долг ракав Хари Потер, има класичен екипаж и парови со фармерки, шорцеви или џогери за обичен изглед. Нега на ткаенина : Машинска миење. Земја на потекло : Увезен. Содржина на ткаенина : 100% памук. Долги ракави. Графички принт. Вратот на екипажот. Моделот е 6'1 '' и носи со големина М. лесна грижа.

Повеќе детали

Избор на купувачи