Суанрет Мажи Кафтан Дубаи Облека Пижами Лабава Саудиска Longпска Долги Ракави Ноќница Со Џебови Облека За Спиење Ноќница Црна
Неодамнешно

Суанрет Мажи Кафтан Дубаи Облека Пижами Лабава Саудиска Longпска Долги Ракави Ноќница Со Џебови Облека За Спиење Ноќница Црна

DEN 3.33

Достапно на барање

Мажи Кафтан Дубаи Облека Пижами Лабава Саудиска Longпска Долги Ракави Ноќница Со Џебови Ноќница За Спиење. Карактеристики : . Долгите ракави испуштаат опуштена атмосфера на наметка. Рачно / Машинско перење со ладна вода и суво во сенка ќе биде најдобро. Ве молиме изберете ја големината според нашата табела со големини подолу. Големина(см)ttt ttt Length : t113t Bust : t107. Mtt Length : t114t Bust : t112. Lt t Length : t115t Bust : t117. XLtt Length : t116t Bust : t122. XXLtt Length : t117t Bust : t127. XXXLtlengh : t118t Bust : t132. Големина (инчи)ttt ttt Length : t44. 49 t Bust : t42. 13 . Mtt Length : t44. 88 t Bust : t44. 09 . Lt t Length : t45. 28 t Bust : t46. 06 . XLtt Length : t45. 67 t Bust : t48. 03 . XXLtt Length : t46. 06 t Bust : t50. 00 . XXXLtlengh : t46. 46 t Bust : t51. 97 . Спецификација : . Материјал : Полиестер. Боја : Мулти-боја. Стил : Секојдневен. Сезона : Лето, Пролет, Fall. Вклучен Пакет. 1 Х Ноќница. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Материјал : ноќните кошули за мажи се изработени од висококвалитетна памучна мешавина. Мека, дише и лесна, нежна на допир, уживајте во удобноста за разгалување на кожата. Карактеристика : машка ноќница : Долги ракави, копче надолу против вратот, џеб на градите, контрастна линија, поделен раб, должина на миди, лабаво вклопување, затворање на влечење. Лесно за ставање и полетување. Дизајн : Кошули За Спиење за мажи, секојдневен и шик стил, ќе изгледате поубаво. Совршен за пријатни вечери, спиење, лежење низ куќата или лежење на софата. Подарок : може да се носи како наметка кога ќе излезете од бањата и сакате нешто брзо да се покрие. Исто така идеален подарок за вашиот сопруг, момче, брат, татко или пријатели. Повод : машка облека за спиење, одличен избор за дома, капење, одмор, спа, забава со пижами, вечер, роденденска забава, појадок, ноќевања со состаноци, хотел или кој било обичен ден.

Повеќе детали

Избор на купувачи