Bazyrey Женски Плус Големина Градници Дозвола Притисни Нагоре Долна Жица Градници Нови Плус Големина V Вратот Долна Облека Долна Облека Секси Елек Култура Жица Слобод
Неодамнешно

Bazyrey Женски Плус Големина Градници Дозвола Притисни Нагоре Долна Жица Градници Нови Плус Големина V Вратот Долна Облека Долна

DEN 335.84

Достапно на барање

Големина : 36/80 Чаша : 36/80БЦДЕ Биста : 80см/31.50" Големина : 38/85 Чаша : 38/85БЦДЕ Биста : 85см/33.46" Големина : 40/90 Чаша : 40/90БЦДЕ Биста : 90см/35.43" Големина : 42/95 Чаша : 42/95БЦДЕ Биста : 95см/37.40" нови Жени плус големина v ВРАТОТ ДОЛНА ОБЛЕКА долна облека секси елек култура жица слободен карактеристики : 1.Мека и дише, удобна за носење. Удобна чаша, подобар ефект на собирање2.Евангелието секси девојка, ќе биде поудобно3.Перење : Рачно или нежно перење во машина во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата.4.Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.Сезони : лето, пролет, aut, Зимски куп Тип : 3 4 Чаши Стил : Традиционален Тип На Прекршување : Опсег На Предна Лента : 0,3 cm Style : Класични Традиции Дизајнерска Карактеристика : Материјал За Ремен За Печатење : Памучна Боја : Црна, Тип На Ремен За Рамо Од Кајсија : Фиксен Ремен За Рамо Материјал : мешан памук тип на шема : Стил На Печатење : секси и шармантна облека : погоден за големина тип на појас : фиксни ремени Што Добивате : 1 Еез Bra Size Cup Bust36/8036/80 BCDE80cm/31.50"38/8538/85 BCDE85cm/33.46"40/9040/90 BCDE90cm/35.43"42/9542/95 BCDE95cm/37.40" Size : 36/80 Cup : 36/80 BCDEBust : 80cm/31.50"Size : 38/85 Cup : 38/85 BCDEBust : 85cm/33.46"Size : 40/90 Cup : 40/90 BCDEBust : 90cm/35.43"Size : 42/95 Cup : 42/95 BCDEBust : 95cm/37.40" удобна и лесна алтернатива на градник со долна жица,совршен за секојдневно носење или тренинзи со низок удар. Женски плус големина целосна фигура градник; притисни градник. Достапно во многу бои : Тен; Црна; Розова; Сива и така натаму. Нашата Безусловна Гаранција гарантира дека ќе го добиете најдобриот производ секој пат или вашите пари назад. Затоа трчајте, скокајте, возете велосипед или спринт среќен Со Базиреј.

Повеќе детали

Избор на купувачи