Возидаоке Пост Забележува Лепливи Етикети, Маркери На Страници, Етикети На Инде, Етикети За Прибелешки На Моранди, Проѕирни Налепници За Налепници За Деца Транспар
Неодамнешно

Возидаоке Пост Забележува Лепливи Етикети, Маркери На Страници, Етикети На Инде, Етикети За Прибелешки На Моранди, Проѕирни

DEN 1.67

Достапно на барање

Лепливи Етикети, Маркери На Страници, Етикети На Индекси, Етикети За Прибелешки Моранди, Проѕирни Индексни Налепници Карактеристики : [Повеќе видови лепливи етикети] : постојат 6 типа на лепливи етикети во 20 светли и гроздобер бои, совршени за кодирање на боите на вашите книги. Достапно во целосна боја, половина боја и стилови на слатки лепливи етикети со точки. Со различни стилови, секогаш има еден што ќе ви се допадне. [ПИШУВАЊЕ и водоотпорни] : нашите индексни етикети се направени од пет материјал, водоотпорни и проѕирни, но тоа не влијае на пишувањето. Се препорачува хемиско пенкало. Етикетата на индексот нема да крие никакви информации што сте ги означиле. [Повторно Lab Лепило Етикети] : нашите лепило етикети содржат отстранлив лепило кои можат постојано да бидат прикачени. Лесно се лупи и лепи и нема да остави траги на хартијата. Бојата е убава и симпатична. Совршен за мали подароци или лична употреба. [3 Во 1 Практична Алатка, Креативен Дизајн] : не само индексната налепница, туку и линијарот и обележувачот, 3 во 1, ви помагаат да заштедите дополнителни трошоци. Вграден владетел, лесен за употреба. Лабава лист врзивно средство слот дизајн, лесно да се прилепуваат на спирала лаптоп. Превртување од 360 степени, лесен за носење. Може да се користи и како обележувач. [Широка Примена] : Погоден За читање белешки, книги, документи, трудови итн. Маркерите или обележувачите на страници ви помагаат да ја планирате и организирате вашата работа и да ја подобрите ефикасноста. Пакетот вклучува : 1x јасен Пост - неговата белешка Лепливи Етикети, Маркери На Страници, Етикети На Индекси, Етикети За Прибелешки На Моранди, Проѕирни Индексни Налепници Карактеристики : [Повеќе видови лепливи етикети] : постојат 6 типа на лепливи етикети во 20 светли и гроздобер бои, совршени за кодирање на боите на вашите книги. Достапно во целосна боја, половина боја и стилови на слатки лепливи етикети со точки. Со различни стилови, секогаш има еден што ќе ви се допадне. [ПИШУВАЊЕ и водоотпорни] : нашите индексни етикети се направени од пет материјал, водоотпорни и проѕирни, но тоа не влијае на пишувањето. Се препорачува хемиско пенкало. Етикетата на индексот нема да крие никакви информации што сте ги означиле. [Повторно Lab Лепило Етикети] : нашите лепило етикети содржат отстранлив лепило кои можат постојано да бидат прикачени. Лесно се лупи и лепи и нема да остави траги на хартијата. Бојата е убава и симпатична. Совршен за мали подароци или лична употреба. [3 Во 1 Практична Алатка, Креативен Дизајн] : не само индексната налепница, туку и линијарот и обележувачот, 3 во 1, ви помагаат да заштедите дополнителни трошоци. Вграден владетел, лесен за употреба. Лабава лист врзивно средство слот дизајн, лесно да се прилепуваат на спирала лаптоп. Превртување од 360 степени, лесен за носење. Може да се користи и како обележувач. [Широка Примена] : Погоден За читање белешки, книги, документи, трудови итн. Маркерите или обележувачите на страници ви помагаат да ја планирате и организирате вашата работа и да ја подобрите ефикасноста. Пакетот вклучува : 1x јасен Пост - неговата белешка. денот на вљубените декор домашна канцеларија материјали.

Повеќе детали

Избор на купувачи