Sport Pro за Beats By Dre, 10pk
Неодамнешно

Sport Pro за Beats By Dre, 10pk

DEN 479.84

Достапно на барање

Советите за усогласување на Sport Pro се идеален совет за слушалки за вежбање и активен начин на живот. Дизајнирано со изолирана мемориска пена, Sport Pro совети зафаќаат подобро за безбедно вклопување за да ги одржувате ушите на место и да ви овозможат да ја слушнете вашата околина. Кажете збогум на слушалките што паѓаат од вашите уши. Спортските совети значат дека можете да се движите слободно. Доаѓа во 10pk. Безбедно вклопување во уво. Супериорно аудио искуство. Надворешна изолација на бучава. Мека удобност. Заштита на потта.

Повеќе детали

Избор на купувачи