Лилгиј Машки И Женски Универзален Дуксер Од Руно Со Ревер Спортски Дуксер Со Долги Ракави Лабава Мода Врвови Со Цврста Боја Креативен Подарок За Тато Татко Сопруг
Неодамнешно

Лилгиј Машки И Женски Универзален Дуксер Од Руно Со Ревер Спортски Дуксер Со Долги Ракави Лабава Мода Врвови Со Цврста Боја

DEN 479.84

Достапно на барање

Машки И Женски Универзален Дуксер Од Руно Со Ревер Спортски Дуксер Со Долги Ракави Лабава Мода Врвови Со Цврста Боја Карактеристики : Карактеристики : Секојдневни Врвови,Секојдневен Дуксер,Тркалезен Врат,Модна Маичка,Долг Ракав,Дуксер Со Пуловер, Секојдневни врвови,Секојдневна Облека,Стилски И моден дизајн, Зимска секојдневна Блуза.Материјал : Полиестер, Изработен од висококвалитетна ткаенина, лесен мек и удобен. Дуксерот го прави посекси и попривлечен за носење. Повод : Секојдневен, Дали, Роденден, Запознавање,Fall,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат Заumn, И Пролет.ЗАБЕЛЕШКА ЗА ЗАКУП : рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Сезона : Зима/Пролет/Aut : Жени, менокација : Секојдневен, Далииматеријал : Тип На Полиестерпетер : цврста јака : V-декстил : Секојдневен, Моден Должина : Редовна Должина На Ракавот : Долг Ракав Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ЕЕЗ големи димензии.Usukeubustsleevelengthxxxx-Големи 121642134cm/52.76"55cm/21.65" 75cm/29.53 " Големина : XXLSize. : XX-Large US : 12 UK : 16 EU : 42 Bust : 134cm/52.76"Ракав : 55cm/21.65" Должина : 75cm/29.53 " Машки И Женски Универзален Ревер Руно Дуксер Спортски Дуксер Со Долги Ракави Лабава Мода Врвови Со Цврста Боја Креативен Подарок За Тато Татко Сопруг. Материјал : Полиестер. Прилики : Погоден за секојдневно носење, секојдневно, на отворено,празник,роденден,забава, свадба, риболов, плажа, спорт, патување, улица, дом, Божиќ, други секојдневни активности или работна пригода итн. Совршени подароци за вашето момче, син, сопруг и себе си. Рачно / Машинско перење, закачете суво, не избелувајте. ●Одлична Услуга За Клиенти ● Заштедата На Модата Лилгиј е посветена на одличен квалитет на производот и одлична услуга за клиентите, и ние веруваме дека нашите производи и услуги можат да ви донесат добро шопинг искуство. Доколку имате какви било прашања за Нашите Производи, слободно контактирајте не. Ние секогаш ќе бидеме тука додека проблемот не се реши.

Повеќе детали

Избор на купувачи