Ротосв Девојка Станови Лак Обувки Чевли Удобност Марија Џејн Сандали Деца Принцеза Чевли Деца Обични Глуждот Лента Розова 6C
Неодамнешно

Ротосв Девојка Станови Лак Обувки Чевли Удобност Марија Џејн Сандали Деца Принцеза Чевли Деца Обични Глуждот Лента Розова 6C

DEN 0.33

Достапно на барање

Опис : Пол : Девојки, Девојче, Деца, Детски Стил : Станови, Чевли За Облекување, Мери Јапеејн, Чевли За Принцези, Униформни Чевли, Чевли За Венчавки, Рамни Сандали, Сандали За Облекување Тип На Шема : Еднобојна Боја, Лак, Сјај, Прерамка На Глуждот : златна, сребрена, розова (По Избор)Големина : САД 4 C, САД 4.5 C, САД 5 C, САД 6 C, САД 6.5 C, САД 7 C, САД 8 C, САД 9 C, сад 10c, Сад 11c, Сад 11.5 C, Сад 12c, Сад 13c, Сад 1y, Сад 2y, Сад 2.5 Y (Следете Ја Табелата Со Големини За Да Изберете Ве Молиме)Горен Материјал : Материјал За Ѓон Од Вештачка Кожа : Тип На Гумена Пета : Рамно прицврстување : Магичен Тип На Тапети : ВИСИНА На Тркалезна цевка : НИСКА СЕЗОНА : ПРОЛЕТ, ЛЕТО, FALL, ЗИМСКА ПРИГОДА : СЕКОЈДНЕВНА, ДНЕВНА, ВНАТРЕШНА, Отворено, Одмор, Забава, Свадбакарактеристики : 1. Овие симпатични девојки облечени чевли го следат класичниот дизајн на Мери Јапеејн, едноставен и моден, никогаш не излегува од мода, извонредниот изглед лесно го привлекува вниманието во толпата.2. Сјај горниот дел. Прекрасен фин сјаен сјаен дизајн на сандалите секогаш се издвојува од толпата.3. Ремен За глуждот Мери Јапеејн Сандали, станови со Ниски потпетици. Повеќе удобност и елеганција. 4. Круг пети Мери Џејн. Оставаме многу простор напред за да се забавуваме со нејзините прсти.5. Класичен стил на Мери Јапеејн. Совршено се совпаѓа со сите прилики и тимови, вклучувајќи Одење, Танцување, Секојдневно Секојдневно Носење, Униформа, Роденденска Забава. Едноставно, но не надвор од мода може да одговара со дневни здолништа, панталони, фармерки, униформа.Содржина на пакетот : 1 Пар Мери Џејн Станови (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Сите мерења во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Симпатична Мери Џејн Фустан Чевли : Издржливи чевли функција со круг пети дизајн, елегантен и симпатична фустан чевли прави вашето малечко поубаво и симпатична. Елегантен Ремен За Глуждот : Класични и прилагодливи чевли за прицврстување на магична лента за девојки, фатете ги очите на другите кога одите по улица. Удобност Поставата : мери Џејн станови за девојки се одржи на целиот ден удобност и поддршка, исто така, мека удобност влошка е дише и спречување на мирис. Не Се Лизга : Девојки училиште Мери Џејн Становите се изработени од висококвалитетен, но лесен материјал, надворешниот ѓон што не се лизга може да вети дека нема да паднете кога ќе се лизнете на снегот или на друго лизгаво место. Прилика : девојки униформа фустан чевли се вклопуваат повеќето прилики, како танцување, училишни перформанси, играње со пријателите на игралиште, изгледаат уредно за доверба во училницата, одење во парк или шопинг на пазарот.

Повеќе детали

Избор на купувачи