Рачки на рачката, држачи За Велосипеди,Рачки За Велосипеди Со Алуминиумска Брава ,Гумен Крај НА Шипката БМХ, Преклопен Велосипед -
Неодамнешно

Рачки на рачката, држачи За Велосипеди,Рачки За Велосипеди Со Алуминиумска Брава ,Гумен Крај НА Шипката БМХ, Преклопен Велосипед

DEN 127.84

Достапно на барање

Опис : Материјал : Изработен од висококвалитетна Гума + Завртки За Стегање Од Алуминиумска Легура, Мека, отпорност на удари ви овозможува да се чувствувате удобно Меко Дизајнирано : Нелизгачки Дизајнирани Рачки на Рачката, слој за мек допир и удобност со дизајн против лизгање.Голема површина за заштита од амортизација на вибрациите ќе Го Минимизира Заморот на Вашите Раце и Ќе ги Намали Вибрациите во Возењето.Издржливо Зајакнување На Алуминиумската Легура Држејќи Се Цврсто Без Никакви Грижи За Губење Или Паѓање.Големина : Должина од 138мм, Одговара За Нормална Рачка За Велосипеди Во Надворешен Дијаметар Приближно 22,2 мм (0,87 Инчи)Се Вклопува 22,2 мм пакетот Вклучува : 1 Пар Рачки За Рачки Материјал : Изработен од висококвалитетна Гума + Завртки За Стегање Од Алуминиумска Легура, Мека, отпорност на удари нека се чувствувате удобно. Мек Дизајниран : Нелизгачки Дизајнирани Рачки на Рачката, слој за мек допир и удобност со дизајн против лизгање. Голема површина за заштита од амортизација на вибрациите ќе Го Минимизира Заморот на Вашите Раце и Ќе ги Намали Вибрациите во Возењето. Издржливо Зајакнување На Алуминиумската Легура Држејќи Се Цврсто Без Никакви Грижи За Губење Или Паѓање. Големина : 138мм Должина, Одговара За Нормална Рачка За Велосипеди Во Надворешен Дијаметар Приближно 22,2 мм (0,87 Инчи)Одговара на 22,2 мм.

Повеќе детали

Избор на купувачи