Насловна Зимски Памук Подигање Женски Врвот Дебел Единствен Лизгање На Повик Додадете Волна Памук Сива
Неодамнешно

Насловна Зимски Памук Подигање Женски Врвот Дебел Единствен Лизгање На Повик Додадете Волна Памук Сива

DEN 0.33

Достапно на барање

Карактеристики : Изработени од висококвалитетен материјал, издржлив.Мека и удобна за носење.Гумен ѓон, против лизгање.Симпатична манжетна за преклопување, еден пар со неколку начини на носењезимски чизми за снег, облога од волна за загревање во студените денови.Трендовски, виталност, младост.Погоден за забава,свадба,дружење итн. Забелешка : Вистинската боја може да биде малку поинаква од сликата поради различен монитор и светлосен ефект ве молиме дозволете отстапување од 1-3 см поради рачно мерење азиската големина е помала од големината на еу/сад/велика британија, ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да ги купите. Опис : Функција : Зголемување На Горниот материјал : материјал за памук : композитна висина на горниот дел : облик на средна нога : облик на тркалезна глава : метод на обработка на густа потпетица : стил на замрзнато носење : странична патентаприменлива сцена : занает со рекреативен ѓон : материјал за влошка од чевли од вискоза : вештачка волна боја : зелена, црна, портокалова, сива,камила : како што е прикажана сликата Изработена Од Висококвалитетен Материјал, издржлив. Целодневна Удобност : Овие Патики За Жени Ви Даваат Целодневна Нега На Стапалата, Бидејќи Нивната Горна И Мека Постава Што Дише. Ние Сме Посветени На Правење Удобни Патики. Земаме Влошка погодна за Кожата за Да Дозволиме Вашата Нога Да Има Поудобно Искуство при Одење. : Обични Класични Чизми За Снег Погодни За Цела Сезона и Секоја Модна Облека : јакна, Секојдневна, Фармерки, Палто, Шорцеви. Секојдневно Носење, Работа, Шопинг, Патување Итн. Симпатична Манжетна За Преклопување, еден Пар Со Неколку Начини на Носење. Зимски Снежни Чизми, Волна Поставата за Одржување На Топло во Студени Денови.Трендовски, Виталност, Младост.

Повеќе детали

Избор на купувачи