Хсс Со Голема Брзина Челик Титаниум Обложени Вежба Малку Тој Стебло
Неодамнешно

Хсс Со Голема Брзина Челик Титаниум Обложени Вежба Малку Тој Стебло

DEN 591.84

Достапно на барање

Карактеристики : *постојат 13 различни спецификации дупчалките обложени со титаниум траат шест пати подолго од стандардните дупчалки.*1/4 "шестоаголникот е специјално дизајниран за безжични шрафцигери, што може да ви овозможи брзо да ги менувате дупчалките.* Хсс вежба обложена со титаниум со стандардна 1/4 "шестоаголник што ќе одговара на безжични шрафцигери, вежби итн.или употреба во стандарден челик за дупчење, дрво, пластика итн.Спецификации : *Материјал : Челик Со Голема Брзина *Површинска обработка : титаниумско обложување*Боја : злато*Изборна Големина : 1,5 мм/0,06", 2,0 мм/0,08", 2,5 мм/0,10", 3,0 мм/0,12", 3,2 мм/0,13", 3,5 мм/0,14", 4,0 мм/0,16", 4,5 мм/0,18", 4,8 Мм/0,19", 5,0 Мм/0,20", 5,5 мм/0,22", 6,0 мм/0,24", 6,5 мм/0,26"*стебло : 1/4" шестоаголник*користи : може да се користи за дупчење тенки плочи како дрво, пластика, алуминиум и железо.*Количина : 1pc Package Содржина : 1x HSS Вежба Bit Note : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. Бамил 1pc Hss Со Голема Брзина Челик Титаниум Обложени Вежба Малку 1/4 Шестоаголник 1,5 мм-6,5 мм.

Повеќе детали

Избор на купувачи