Алхемија Сон Со Бубачки И Пердуви На Светата Геометрија Бохо Шик Стил Ѕид Уметност Виси Таписерија Домашен Декор За Дневна Соба Спална Соба Дом
Неодамнешно

Алхемија Сон Со Бубачки И Пердуви На Светата Геометрија Бохо Шик Стил Ѕид Уметност Виси Таписерија Домашен Декор За Дневна Соба

DEN 351.84

Достапно на барање

Материјал : полиестерска ткаенина. Печатење : користење техника за сублимација на топлинска боја, долготрајни ефекти. Совршен За Ѕидни Виси, Украси за Студентски Домови, Фрлања На Плажа, Ќебиња За Излети, Намази За Кревети, Навлаки За Софи или Само Избор На Подароци. Материјал : полиестерска ткаенина. Печатење : користење техника за сублимација на топлинска боја, долготрајни ефекти. Совршен За Ѕидни Виси, Украси за Студентски Домови, Фрлања На Плажа, Ќебиња За Излети, Намази За Кревети, Навлаки За Софи или Само Избор На Подароци.

Повеќе детали

Избор на купувачи